Piaggio APE Classic . FOOD TRUCK —PROSECCO.

36 600,00 zł

sprzedam


Piaggio APE Classic . Zabudowa gastronomiczna—PROSECCO.Zabudowa do sprzedaży wina musującego w dwóch smakach , na Piaggio APE Classic . Utranowoczesna w konstrukcji, jednak zachowująca ulubiony przez klientów styl retro.
Tworząc zabudowy na Piaggio wykorzystaliśmy kilkanaście lat doświadczenia w projektowaniu i budowie zabudów gastronomicznych. Postawiliśmy na uzyskanie minimalnej możliwej wagi całej zabudowy, oraz zapewnienie maksymalnej trwałości całej konstrukcji. Uzyskaliśmy to eliminując z całej zabudowy wszelkie materiały mogące ulegać korozji—struktura nośna kontenerka jest w całości wykonana z aluminium, elementy modułu socjalnego zapewniającego ciepłą wodę są wykonane z stali nierdzewnej a elementy drewniane wykonujemy opierając się na technologii kompozytów, gdzie łączymy poszycia z naturalnego drewna z elementami nośnymi z aluminium, co przekłada się na eksluzywny wygląd, przy zachowaniu bardzo lekkiej struktury, co pozwala na wykonanie zabudów zawierających bogate wyposażenie na nawet najmniejszych pojazdach bazowych. Kolorystyka zabudowy, gatunek drewna—dowolne.

Oferowana zabudowa jest wykonana na fabrycznie nowym pojeździe bazowym, jednak może być również zamontowana na Piaggio używanym.

Wymiary kontenera : 140/160 cm.

Zabudowa zawiera:
Kontener z własną ramą aluminiową ( nie wykorzystujemy żadnych elementów stalowych)
Kaseta zabudowy od strony handlowej—eksluzywny wygląd zapewniają obłogi z naturalnego dębu, chromowane wieszaki na kieliszki oraz oświetlenie żarówkami ozdobnymi „Edisona”.
Schładzarka podwójna do wina z nalewakami chromowanymi.
Dwie szuflady w strefie handlowej, w tym jedna kasowa.
Moduł socjalny z własnymi zbiornikami na wodę czystą i brudną, specjalny podgrzewacz wody oraz dodatkową.
Oświetlenie LED oraz dekoracyjne oświetlenie żarówkami „Edisona”,
Całkowicie nierdzewna kaseta—zabudowa lewej, technicznej strony. Zawiera moduł socjalny i szafki magazynowe.
Strefę techniczną, do której jest łatwy dostęp przez tylne drzwi. Strefa ta zapewnia dostęp do kegów z winem, systemu zasilania, zbiorników modułu socjalnego itd..
Instalację elektryczną z przyłączem zewnętrznym.
Na życzenie zabudowa może być doposażona w system niezależnego zasilania.
Opcjonalnie pakiet „retro” - opony z białym paskiem, chromowane lusterka, chromowane listwy wykończeniowe itd..

W przypadku montażu zabudowy na pojeździe używanym, zapewniamy jego pełną odbudowę : blacharską, mechaniczną, wykonanie nowego zestawu tapicerek, nowoczesnej instalacji elektrycznej, remont mechaniczny itd..


KONTAKT

+48 733 313 280


Ważne do: 2018.10.01, wyświetleń: 110

nr ogłoszenia: 14510